Direct Channel | Aflofarm Świnka 3D :-)
17174
single,single-portfolio_page,postid-17174,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Aflofarm Świnka 3D :-)

O projekcie

Klient:  Aflofarm, to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działającą w sektorze ochrony zdrowia, już od ponad dwudziestu lat. Każdego roku zdobywają coraz wyższe pozycje w rankingach firm farmaceutycznych. Obecnie Aflofarm to pierwsza firma w segmencie leków bez recepty, z takimi wiodącymi markami jak: Herbapect, Rutinacea, NeoMag. Aflofarm, to niekwestionowany lider w zakresie nowoczesnych technologii farmaceutycznych.

Zakres prac: Koncepcja, kreacja, produkcja.

Cel działań: Kids Marketing :-)

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: Dzieci uwielbiają świnki. Okazało się, że my też:-) i od momentu zgłoszenia zapotrzebowania przez Klienta, do momentu ostatnich akceptacji, potem produkcji, minęło 1,5 miesiąca i urodziła się Świnka 3D. 
Tyle czasu poświęcamy standardowo na opracowanie i produkcję dedykowanego modelu.  Często jednak, zdążają się o wiele krótsze realizacje, tylko trzeba tupnąć nóżką ;-)

Klient:

Aflofarm

Data realizacji

maj 2016

Kategoria
Kolorowanki 3D