Direct Channel | Direct Mailing B2B – HR dla spedycji i logistyki?
15749
single,single-portfolio_page,postid-15749,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Direct Mailing B2B – HR dla spedycji i logistyki?

O projekcie

Klient: Grupa Pracuj –  Ekspert w obszarze rekrutacji online i wiodący dostawca rozwiązań technologicznych wspierających działy HR.

Zakres prac – Kreacja graficzna wszystkich elementów mailingu, copywriting, produkcja, lettershop,  opracowanie dedykowanej Kolorowanki 3D – ciężarówka Pracuj.pl.

Cel działań – sprzedaż ogłoszeń dla Kierowców.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego mailingu – mailing dla Grupa Pracuj Solutions Sp. z o.o. miał za zadanie wypromować ogłoszenia rekrutacyjne dla kierowców. Na portalu www.pracuj.pl, tego zawodu poszukuje miesięcznie bardzo wielu chętnych.  Do zwrócenia uwagi adresatów na ofertę, postanowiliśmy wykorzystać Kolorowankę 3D, w postaci ciężarówki.  Pozostałe elementy mailingu spowodowały, że przesyłka została otworzona natychmiast po otrzymaniu i zapamiętana – duża koperta kurierska i namacalny element w przesyłce, w postaci flamastrów i K3D.

Klient:

Grupa Pracuj Solutions Sp. z o.o

Data realizacji

wrzesień 2012

Kategoria
Direct Marketing, Kolorowanki 3D