Direct Channel | Modele 3D dla IKEA
16602
single,single-portfolio_page,postid-16602,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Modele 3D dla IKEA

O projekcie

Klient – Grupa IKEA – „Wizją IKEA jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi. Ich ideą biznesową jest oferowanie szerokiego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.”

Zakres prac – opracowanie kartonowych modeli/kolorowanek 3D, na wzór pluszowych przytulanek – myszy, zająca, sowy i żaby.

Cel działań –  wsparcie promocji dla dzieci – międzynarodowego konkursu na rysunek postaci, na podstawie którego zostanie wyprodukowana i sprzedawana nowa przytulanka.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego produktu – kolekcja aż 4 modeli w jednej akcji sprawia, że przekaz staje się bardzo mocny i wypełnia upodobania większości dzieciaków. Z jednej strony daje szeroki wybór, z drugiej możliwość wykazania się większą aktywnością i zebrania całej kolekcji.    

Klient

IKEA

Data realizacji

listopad 2014

Kategoria
Kolorowanki 3D